posuňte dole
O nás

V detstve som trávil veľmi veľa času s mojimi rodičmi v našej záhrade, sadil a pestoval som rastliny, to všetko ma naučilo mať rád prírodu. Tieto vedomosti a skúsenosti som chcel neskôr uchovať, a keďže som dlho býval v paneláku, som sa rozhodol, že sa budem starať o záhrady iných.

Hodiny a dni, som trávil v horúcom lete v záhrade, na dvore, aby tráva, kríky a stromy vyzerali nádherne. Len výsledok a pohľad na ne ma dokázali odškodniť.

Veľa z nás pozná tento pocit, čas, práca, energia, peniaze, ktoré človek investuje, aby bola záhrada pekná a o pár dní neskôr sa to začína znova, keďže tráva rastie, treba ju znovu okosiť, poliať, hnojiť a mohol by som vymenúvať do nekonečna tie činnosti, ktoré údržba trávi žiada.

Pri hľadaní riešenia tejto otázky som našiel produkt s názvom umelý trávnik.
Kým údržba živej trávi je spojená s náročnou prácou a dosť vysokými nákladmi, pri umelej tráve je to naopak, ide len o kráse a o pôžitku.

Nemusíte kosiť, hnojiť, polievať, nie je blato, nie je krt, burina, nie je strata farby, je ideálny pre domácich miláčikov, je protialergický mnoho ďalších pozitív, ktoré charakterizujú naše produkty.
Umelý trávnik je vynikajúci na terasu, na balkóny, do záhrady, na dvor a na detské ihriská. Materiál umelého trávnika je vodopriepustný a priedušný, nebude sa pod ním plesnieť zem, je to viac, než ideálne pri realizácií záhrad.

Inštalácia je rýchla a jednoduchá, trávnik môžete inštalovať aj sami.

Zakladanie môjho podnikania vychádza z myšlienky, že pri rešpektovaní nárokov zákazníkov, len tie najkvalitnejšie produkty majú nárok sa objaviť na trhu, práve preto predávam len produkty, ktoré vyhovujú týmto požiadavkám.

Náš výrobca

Výrobca pochádza z Holandska, navrhuje a vyrába nami distribuované produkty výlučne len z európskych vysokokvalitných materiálov, ktoré spĺňajú všetky normy. 20 ročná skúsenosť v oblasti výroby umelej trávy, nepretržitá modernizácia technológie a neustála spätná väzba od zákazníkov posunuli spoločnosť na súčastnú pozíciu: lídrom v oblasti výroby umelej trávy.

Spĺňajúc všetky požiadavky našich zákazníkov, sú naše produkty vyrobené z najmodernejších a najživších závitov, ktoré sa dnes na trhu nachádzajú. Naše produkty sú vyrobené v jednej z najmodernejších európskych fabrík, najkvalitnejšie šijacie stroje uisťujú nadštandardný výrobný proces, a vďaka tomu získavajú naši zákazníci najbezpečnejší a najodolnejší tovar.

Presvedčte sa aj Vy...